POYRAZ GRUP İŞ MAKİNALARI-Hidrolik Pompa Tamiri -Hidrolik Pompa Ankara - Orjinal Revizyonlu Hidrolik Pompalar

HAKKIMIZDA

Firmamız  iş makinaları sektöründe 15 yılı aşkın bir deneyimi ile güven kazanmış ve köklü kuruluşların arasında yeralan, müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiş, bu ilke doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen bir firmadır. Profesyonel ve kaliteli servis hizmeti veren işletmemiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını daima karşılayabilecek şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

İşletmemiz, bireysel ve kolektif olarak yüksek performansa ulaşabilen, olumlu ve etkin olabilen, değer katan ve üretebilen, başarılı bir ekip oluşturmayı ilke edinmiştir. Amacımız, üretilecek çözümleri tecrübe ve akıl ile harmanlayıp,  işletmenizin, en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir şeklilde, hedeflenen sonuca ulaşmasını sağlamaktır.

Yaptığımız işe gelince; İş Makinaları kategorisine ait her türlü makinaya tamir, bakım ve yedek parça desteği veriyoruz.

POYRAZ GRUP İş Makinaları olarak belirlediğimiz hedeflere ulaşmak için, işimize önem veriyoruz. Çünkü yaptığımız işin bilincindeyiz. Bundan önce olduğu gibi, bundan sonra da sürdürdüğümüz bütün çalışmalarda bize güvenmenizi diliyoruz. Siz değerli müşterilerimizle iş hayatından dostluğa doğru sağlam bir köprü kurmak dileğiyle...
 
POYRAZ & GRUP İş makinaları tamir, bakım ve yedek parça servisi olarak  bütün illere servis hizmeti sunmaktayız.
Hizmet verdiğimiz iş makinalarını, Ekskavatör, Kepçe, Kazıcı Yükleyici, Greyder, Silindir, Dozer, Forklift  olarak sıralayabiliriz. 
Ekskavatör, Kepçe, Kazıcı Yükleyici, Greyder, Silindir, Dozer, Forklift yedek parçaları.
 
POYRAZ & GRUP İş Makinaları San.Tic. Ltd. Şti